Articulate 360

Articulate Storyline 360

Articulate Storyline 360 ile tüm mobil cihazlara duyarlı online içeriklerizi hazırlayın

Tüm mobil cihazlara duyarlı online içeriklerinizi hazırlamak ve sunmak Articulate Storyline 360 ile çok kolay!

Articulate Storyline ile oluşturduğunuz profesyonel içeriklerinizi Storyline 360 ile paylaşın ve her ortamda mükemmel e-eğitim içeriklerinizin izlenmesinin keyfini sürün!

Hayal ettiğiniz derslerinizi, Articulate 360 ile gerçekleştirin. Herhangi bir ayar yapmadan etkileşimli derslerinizi bütün cihazların kullanımına sunabilirsiniz. Articulate Storyline 360 ile derslerinizi oluşturduktan sonra Yayınla’ya tıklamanız yeterli. Ve dersiniz otomatik olarak istediğiniz yerde kullanılmaya başlar. İçerik hazırlamada deneyiminiz yoksa bile Articulate 360 ile kendinizi profesyonel hissedeceksiniz.
İdeal bir öğrenci deneyimi sunmak için tasarlanan Articulate 360; kenar çubuğu metinlerini gizler, tarayıcıyı ortadan kaldırır ve her ekran boyutu ve yönü için uyarlanmış mobil dostu bir deneyim sunar. Dokunmatik hareket desteği sayesinde öğrenciler tabletleri ve mobil cihazları ile dersi hızlıca kaydırıp sürükleyebilir veya yakınlaştırıp uzaklaştırabilir.

Articulate 360 İçerik Kütüphanesi ile sorunsuz bir şekilde çalıştığından kütüphaneye şablonlarınızı ve karakterlerinizi ekleyerek dersinizi yüksek bir kalite ile yapabilirsiniz.

Articulate Studio ile kolayca Power Point tabanlı dersler oluşturabilirsiniz. Presenter 360 ile slaytlarınıza ses kaydedebilir, videolarınızı aktarabilir, Flash filmleri, web nesneleri ve etkileşimli içerik ekleyebilirsiniz.
Studio 360 ile oluşturduğunuz derslerinize zengin medya etkileşimleri ekleyerek ilgi çekici hale getirebilirsiniz. Engage 360 ile metin veya medya ekleyerek basitçe etkileşimler oluşturabilirsiniz. Etkileşimlerin boyutlarını, renk temalarını ve yazı tiplerini değiştirerek özelleştirebilirsiniz.

Quizmaker 360, istediğiniz herhangi bir değerlendirme türünü kolayca oluşturabilirsiniz. Karar verme senaryoları, sürükle bırak faaliyetleri, sınavlar, anketler ve daha fazlasını oluşturmak sadece birkaç dakikanızı alır.

Replay 360, ekrandaki içeriği ve kendi görüntünüzü web kamerasında yakalayabilmenizi sağlar. Kişisel dokunuşla profesyonel görünümlü ekran görüntüsü oluşturmak oldukça kolay.
Preso, iPad’inizle eğitim videoları oluşturmanızı kolaylaştırır ve eğlenceli hale getirir. Slatlarınızı basitçe sürüklemeler, tıklamalar ve işaretlerle açıklamalı hale getirebilirsiniz.

Peek ile Mac ya da Pc’nizde kolayca ekran yakalama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Tek bir tıklama ile Articulate 360’a ya da LMS’lere kolayca yükleyin.

Rise; masaüstü, laptop ve mobil cihazlar aracılığıyla kullanılabilen basit bir web uygulamasıdır. Tarayıcınız aracılığıyla derslerinizi oluşturabilirsiniz. Öğrencilerinize etkileşimli bir zaman çizelgesinde olayları keşfetmesini sağlayabilirsiniz. Replay 360 ve Peek ile oluşturduğunuz dersleri Rise üzerinde öğrencilerinizle hızlıca paylaşabilirsiniz.

Articulate 360 Örnekler