ETGİ Grup, dünyaca ünlü interaktif dijital içerik hazırlama aracı Articulate’in Türkiye temsilcisi olarak Articulate ürünlerinin satış, pazarlama, eğitim ve destek hizmetlerini sunuyor.

ETGİ Grup, dünyaca ünlü interaktif dijital içerik hazırlama aracı Articulate’in Türkiye temsilcisi olarak Articulate ürünlerinin satış, pazarlama, eğitim ve destek hizmetlerini sunuyor.

  • Articulate ile etkileşimli e-ders, e-sınav, sunum hazırlama araçlarını kullanarak resim, video, soru ve animasyonlarla interaktif ders içerikleri ve sunumlar hazırlayın. 
  • PowerPoint ve video içeriklerini e-derslerinizde kullanmak üzere Flash dosyalarına çevirin, kolay kullanımıyla size özgü eğitim metotlarınızı yönetin.

 

Articulate ürünleri ile kolayca tasarlayın

Storyline 360

Herhangi bir manuel ayara ihtiyaç duymadan, her cihazda çalışan size özel, etkileşimli kurslar geliştirmek için Articulate’in Storyline 360 özelliğini kullanın. Bu özellik, uzmanlar için son derece profesyonel içerikleri, çok pratik şekilde hazırlamayı sağlarken yeni başlayanlar için neredeyse hayal edilebilecek her türlü etkileşimi yaratmak, Storyline 360 ile çok kolay. 

Rise 360

Dakikalar içinde tamamen responsive eğitimler oluşturmak için Rise 360’ı tercih edebilirsiniz. Tek ihtiyacınız olan, hızla her ekran boyutu için optimize edilmiş güzel eğitimler oluşturmak için bir web tarayıcısı.

Çok daha fazla özellik bir arada

Review 360 ile e-öğrenme geliştirmeyi çok daha sade ve hızlı hale getirebilirsiniz. Bu özellik ile tüm Articulate 360 içeriği hakkında kolayca geri bildirim toplayabilir ve bu bildirimleri paylaşabilirsiniz. Üstelik hepsi bulut tabandadır ve indirmeniz gerekmez.

Articulate’in içerik kütüphanesi Content Library 360, profesyoneller tarafından tasarlanan 7+ milyon görüntüden oluşan ve sürekli genişleyen bir kitaplığa ve özelleştirilebilir slayt şablonlarına erişmenizi sağlar. Üstelik tüm bunlar Articulate 360 aboneliğinize dahildir.

Bunların yanı sıra Peek 360 ile Mac veya Windows bilgisayarınızda ekranınızı kaydedebilir, Replay 360 ile ekran videosuna kendi web kameranızla çekeceğiniz görüntüyü de dahil edebilirsiniz. Bu şekilde hazırladığınız eğitimleri Rise 360’a aktarabilirsiniz. Studio 360 ile PowerPoint temelli ve her cihazda harika görünen dersler oluşturabilirsiniz.  İnteraktif kurslar oluşturmak için otoritelerin beğenisini kazanmış en güçlü, en çok tercih edilen e-öğrenme yazılımlarından biri olan Articulate, pratik öneriler, ilham gücü yüksek örnekler, ücretsiz indirmeler ve uzman görüşler sağlar. Dünya genelinde 48.000 organizasyon tarafından güven duyulmuş Articulate e-öğrenme yazılımı ve yazma araçları, Fortune 100 sıralamasında 93 şirket ile dünyanın en iyi 20 üniversitesinden 19’una hizmet sağlıyor.

Articulate Etkileşimli e-Ders, e-Sınav, Sunum Hazırlama Araçları  kullanarak resim, video, soru ve animasyonlarla interaktif ders içerikleri-sunumlar hazırlayabilirsiniz. PowerPoint ve video içeriklerini e-derslerinizde kullanmak üzere Flash dosyalarına çevirebilir, kolay kullanımıyla size özgü eğitim metotlarınızı yönetebilirsiniz.

İnteraktif kurslar oluşturmak için otoritelerin beğenisini kazanmış en güçlü, en çok tercih edilen e-öğrenme yazılımlarından biri olan Articulate, pratik öneriler, ilham gücü yüksek örnekler, ücretsiz indirmeler ve uzman görüşler sağlar. Dünya genelinde 48.000 organizasyon tarafından güven duyulmuş Articulate e-öğrenme yazılımı ve yazma araçları, Fortune 100 sıralamasında 93 şirket ile dünyanın en iyi 20 üniversitesinden 19’una hizmet sağlıyor.

presenter13 boxmwuohn1

Powerpoint içeriklerini Flash e-derslere çevirebilirsiniz

quizmaker13 boxs16blb1

İnteraktif soru, sınav ve anket hazırlamak için en ideal çözüm.

engage13 boxynp2lu1

İnteraktif ders içerikleri hazırlayabilirsiniz.

avemiss21

Videolarınızı Flash formatına çevirebilirsiniz.

Articulate Örnekler