Articulate E-Learning Software

Articulate Türkiye
Firmamız dünyaca ünlü interaktif dijital içerik hazırlama aracı Articulate firmasının Türkiye temsilcisidir ve Articulate ürünlerinin satış, pazarlama, eğitim ve destek hizmetlerini sunmaktadır.

Articulate Etkileşimli e-Ders, e-Sınav, Sunum Hazırlama Araçları  kullanarak resim, video, soru ve animasyonlarla interaktif ders içerikleri-sunumlar hazırlayabilirsiniz. PowerPoint ve video içeriklerini e-derslerinizde kullanmak üzere Flash dosyalarına çevirebilir, kolay kullanımıyla size özgü eğitim metotlarınızı yönetebilirsiniz.

İnteraktif kurslar oluşturmak için otoritelerin beğenisini kazanmış en güçlü, en çok tercih edilen e-öğrenme yazılımlarından biri olan Articulate, pratik öneriler, ilham gücü yüksek örnekler, ücretsiz indirmeler ve uzman görüşler sağlar. Dünya genelinde 48.000 organizasyon tarafından güven duyulmuş Articulate e-öğrenme yazılımı ve yazma araçları, Fortune 100 sıralamasında 93 şirket ile dünyanın en iyi 20 üniversitesinden 19’una hizmet sağlıyor.

Örnekler İçin Tıklayınız!
Demo Kullanım İçin Tıklayınız!
Özellikler İçin Tıklayınız!

Articulate Storyline Broşür
Articulate Studio Broşür

Articulate ürünlerinin satış, eğitim ve destek hizmetlerini vermekte olan ETGi Grup, e-eğitimde en çok tercih edilen ürünlerin servisini sağlayarak kullanıcılarına uzaktan eğitimin tüm olanaklarını sunma konusunda çaba göstermektedir.

Articulate Storyline3

ETGi Grup Articulate ürünlerinin satış, eğitim ve destek hizmetlerini vermektedir.

presenter13_boxmwuohn[1]

Powerpoint içeriklerini Flash e-derslere çevirebilirsiniz.

Articulate Quizmaker

İnteraktif soru, sınav ve anket hazırlamak için en ideal çözüm.

Articulate Engage

İnteraktif ders içerikleri hazırlayabilirsiniz.

Articulate Encoder

Videolarınızı Flash formatına çevirebilirsiniz.

Articulate Örnekler

Articulate Storyline ile oluşturduğunuz profesyonel içeriklerinizi Storyline 360 ile paylaşın ve her ortamda mükemmel e-eğitim içeriklerinizin izlenmesinin keyfini sürün!