Video ve Dijital İçerik Geliştirme Teknolojileri

Camtasia
Görüntülü / Görsel Ders / Video Hazırlama – Düzenleme Yazılımı

Dünyaca ünlü pratik ve kolay kullanımlı videolu sunum hazırlama ve video düzenleme yazılımıdır. ETGi Grup tarafından Türkiye’de satış, destek ve eğitim hizmeti sunulmaktadır.

Articulate TürkiyeFirmamız dünyaca ünlü interaktif dijital içerik hazırlama aracı Articulate firmasının Türkiye temsilcisidir. Articulate ürünlerinin satış, pazarlama, eğitim ve destek hizmetlerini sunuyoruz..

Articulate 360Hayal ettiğiniz derslerinizi, Articulate 360 ile gerçekleştirin. Herhangi bir ayar yapmadan etkileşimli derslerinizi bütün cihazların kullanımına sunabilirsiniz.

Vyond (GoAnimate) ile
Online Animasyon


İşiniz ve eğitiminiz için animasyonlu videolar hazırlamanızı sağlayan GoAnimate; etkili videolar hazırlamanız için pratik ve gelişmiş araçlar sunar.

VideoScribeBeyaz tahta tarzı animasyon videolarınızı hazırlamanız için Dünyaca ünlü Sparkol VideoScribe kullanabilirsiniz. Firmamız Türkiye’de VideoScribe satış pazarlama, eğitim ve destek hizmetleri sunmaktadır.

PlotagonPlotagon dünyaca ünlü pratik ve kolay kullanımlı 3D Animasyon videolu içerik hazırlama sistemidir. Elmassoft tarafından Türkiye’de satış, destek ve eğitim hizmeti sunulmaktadır.

E-learning BrothersFirmamız elearningbrothers.com Türkiye satış ve destek merkezidir. Hazır şablonlar ve görsel kütüphaneleri ile dijital içerik geliştirme süreçlerinizi kolaylaştırabilir ve maliyetlerinizi düşürebilirsiniz.

Adobe İçerik Hazırlama Araçları ve Sanal Sınıf Sistemi


Creative Cloud; fotoğrafçılık, tasarım, video, web, Kullanıcı Deneyimi ve daha fazlasına yönelik 20'den fazla masaüstü uygulaması, mobil uygulama ve hizmetten oluşan bir koleksiyondur.

iSpring İçerik ve Soru-Sınav Hazırlama AraçlarıiSpring Suite ile ekitaplar, soru, test ve quizlerinizi kolayca hazırlayabilir ve yayınlayabilirsiniz.

Demo BuilderDemo Builder ile Etkili Sunum Hazırlayabilir Sunumlarınıza medya ekleyebilir ve karakterler ekleyerek konuşturabilirsiniz.

MindmeisterDüşünce haritalandırması’ (mind mapping) web tabanlı MindMeister aracı

Flipping BookFlippingBook ile PDF’lerinizi, profesyonel görünümlü analitik özelliklere sahip olan HTML5 belgelerine dönüştürebilirsiniz.

Media SemanticsMedia Semantics ile Avatarlı Ders ve Sunumlarınızı çok kolay ve pratik bir şekilde hazırlayabilirsiniz.

Vismeİnfografikler veya çevrimiçi olarak sunular oluşturun. Visme, güçlü görsel hikayeler anlatmak için ihtiyacınız olan her şeyi içerir. İlgi çekici sunumlar, infografikler ve diğer görsel materyaller.

Flex ClipFlexClip, birkaç dakika içinde pazarlama videoları ve aile öyküleri oluşturan basit ama güçlü bir video yapımcısıdır.

ManycamBilgisayardan canlı yayın aktarım yazılımı Manycam ile yayınlarınızı Facebook & YouTube Live aktarın.