ETGİ Grup | Eğitim Teknolojileri ve Görüntülü İletişim, 

  • Hacettepe Teknokent’te bulunan Ar-Ge ofisinde e-eğitim konularında yazılım geliştiriyor, 
  • yeni nesil uzaktan eğitim ve iletişim için globalde en çok tercih edilen Zoom, Vyond, Articulate, Techsmith  gibi firmaların ve Logitech gibi donanım alanında lider markaların Türkiye temsilciliğini yapıyor.  

Uzaktan eğitim teknolojilerinde global dönüşüme katkı sağlayan ETGİ Grup, Türkiye’de ve dünyada binlerce kullanıcıya servis sağlamanın yanı sıra halihazırda yerli ve yabancı birçok kurum ve kuruluşla ortak çalışmalar yürütüyor. 

ETGİ Grup kendi Ar-Ge çalışmalarının bir sonucu olarak ortaya koyduğu Vedubox ile pek çok şirket, okul, eğitim kurumu ve bireysel eğitmenin online eğitim ve iletişim ihtiyacını gidermenin yanı sıra dünya çapında büyük ilgi gören teknolojileri güvenle kullanıcılara ulaştırmak için aracılık yapıyor. Tüm bu hizmetleri, müşterilerine sunduğu sürekli teknik destekle pekiştirerek alanında fark yaratıyor.

ETGİ Grup, Vedubox’ı kullanan yüzlerce kullanıcı arasında, 

  • Huawei, RE/MAX gibi global şirketler,
  • Sosyal Politikalar Bakanlığı, Sağlık Bakanlığı, Orman ve Su İşleri Bakanlığı, Meteoroloji Genel Müdürlüğü, TRT Haber, Ankara Halk Sağlığı Müdürlüğü, Ankara, İstanbul, Konya Büyükşehir Belediyesi gibi devlet kurumları,
  • Anadolu Üniversitesi, Hacettepe Üniversitesi, TOBB, ETÜ gibi üniversiteler
  • NATO, Jandarma Akademisi gibi askeri kurumlar,
  • Casper, Arvento, Apsiyon gibi önemli markalar,
  • Bankalar,  
  • Tarım Kredi Kooperatifi, TPAO gibi önde gelen kurumlar yer alıyor. 

ETGİ Grup, kurulduğu 2011’den bu yana Hindistan, Almanya, İtalya ve ABD’den birçok uluslararası firmayla ortak çalışmalarına ve Ar-Ge çalışmalarıyla kendi ürünlerini geliştirmeye devam ediyor.

Vedubox: Yeni nesil online eğitim ve iletişim sistemi

Vedubox, ETGİ Grup’un geliştirdiği uzaktan eğitim ve iletişim ihtiyaçlarını kapsamlı şekilde gideren entegre bir LMS – Öğrenme Yönetim Sistemidir.  Bulut tabanlı Vedubox, Türkiye’de ve dünyada halihazırda binlerce kullanıcıya online e-eğitim servisi veriyor. Farklı ihtiyaçlara yönelik olarak Vedubox LMS, Vedubox Live ve Vedubox Exam başta olmak üzere çok sayıda ürün ile bütünleşik bir sistemi, kolayca erişilebilir hale getiriyor.

Bulut teknolojisi ile her an her yerden erişilebilen hepsi bir arada bir platform olan Vedubox e-eğitim, online toplantı-sanal sınıf, webinar ve online yabancı dil platformu olarak tüm dünyaya online eğitim ve iletişim çözümü sunuyor. 

Group 417